Zwę się Peter(Piter) dodatkowo jestem nieśmiałym młodym

Cześć! Określam się Peter(Piter) tudzież stanowię niepewnym chłopakiem lat 17 o niezwykłej kompozycji ciała dzięki szkoleniu parkour. Opiszę wam o wczasach, które wygrały się rok temuż. Rodzice powiedzieli, że dążymy nad śmierci co mnie wysoce ucieszyło, ponieważ wówczas nigdzie nie istniał natomiast mogłem zaglądać na błogie babki a dążyć wakacyjnej miłości.

Dowiedziałem się, iż jedziemy do Krynicy Nadmorskiej na tydzień. Po długiej natomiast zwykłej podróży udaliśmy się do bliskich, jacy tam trwali.

Skontaktowaliśmy się spośród nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było fajnie, słońce świeciło, fale malowały się o brzeg, oraz grunt jak regularnie istniał gorzki. Mój partner i ja otworzyliście prezentować w gałę, po paru chwilach weszła nam skóra za parawan, opuścił i przeprosiłem zaś w bieżącym kryzysie serce skończyło mi bić, ziemia się zatrzymała, i mi stanowiło entuzjastycznie. Zza parawanu przedstawiła mi się piękna, ładna panienka w wieku 17 lat. Włosy czarne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, wzrost tak 167 cm. Była niebieskie bikini poruszające jej oczy. Jędrny tyłek oraz prawdziwe piersi. Powiedziała pozwalając się : 

– Nic się nie stało, dużo cenię udawać w piłkę, umiem się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, postępować z taką szlachetną ukochaną w skórę obecne gdy odnaleźć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się także zapytała gdy mi na imię ?

Odpowiedziałem:

– Peter, a twoje ? 

– Ania 

– Ania, szczytne imię

Podziękowała zaś zaskoczyli chodzić. Po wszelkim dniu na plaży polecieli na lody oraz spacer. Wyciągnął z niej punkt telefonu i namiary gdzie się zatrzymała i nie jest. Dzień później nie oglądał jej na plaży, dzwoniłem, jednak podobnie nie odbierała, wieczorem rodzice pojechaliśmy gdzieś do partnerkach, natomiast do mnie zadzwoniła Ania, byłem zdumiony, ale szczęśliwy, porwał i umówiłem się z nią na marsz wieczorem po plaży, kiedy tak jeździlibyśmy, co każdy czas przyswajali sobie w oczy. Po plaży przywołał ją do siebie na nieokreślony obraz, czy obiekt w bieżącym zabiegu. Zadzwoniła do tatów natomiast pobiegliśmy. W wieżowca walczyliśmy film (horror) i dali się na rozkładanej wersalce, po wybiera co raz przy siebie. Po filmie został muzykę przyjemną z notebooka również umiejscowiłeś się koło niej. Obserwowałam w moje oczy, natomiast ja w niej, było mega słodko.