Wsunąłem się w nią. Krzyknęła z ucisku, jakkolwiek nie chciała

Wsunąłem się w nią. Krzyknęła z ucisku, tymczasem nie chciała, żeby zakończył. Faktycznie wówczas ją walił, sprawiając zarazem jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, natomiast ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, dokąd stanowię trysnąć.

– Partia w dupci, większość na maskę

Więc trysnąłem. Dużym ładunkiem nasienia spełnił jej dupcie, po czym przekazał członka również począł rządzić strugi nasiona na twarz. Ola zaczęła mi obciągać, a stronę nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała rewelacyjnie: z pupy wypłyną nasienie, nasienie na brody natomiast we włosach oraz sperma, której nie dała rady połknąć, eliminująca się z ust. Przysiadł na ziemi, ona przysiadła mi na kolanach. Wypoczywali po stosunku, chowali się obecnie założyć jeśli nagle…

Z krzaków z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia jest spośród oddziału Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w jeden raz, szczupła.

– Tudzież co tutaj się wyrabia? – zapytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tu produkujesz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą konferencję w namiocie. Zainteresowała mnie. Fajnego masz psa Ola, przecież z rzeczywistość to Wy dwaj jesteście moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola obecnie wkurzona

– Naprawdę więc kieruj – powiedziała Olivia dodatkowo z ciętym uśmiechem udowodniła nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje buty! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej fałszywą stópkę, na której obejmowała czarne superstary (oraz ciemne stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, zaś naszym oczom przejrzał się… strap-on. Na oko liczył ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, więc właśnie się zabawimy! – napisałam spośród aktualnym przystępnym uśmiechem Olivia…