Tyler zamontowany na moich ramionach do relaksu, i my zaplanowaliśmy po nisku spać, ale nagie ciało na gołe ciało – znów Sexed.

Zjedliśmy kolację, i po występować przed telewizorem i mówienia. Mieliśmy Sexed się na zewnątrz. Gdy Jason powrócił do zakładu, udał się do indywidualnego lokalu. Udaliśmy się do łóżka, jak i.

Tyler dany na moich ramionach do wypoczynku, a my zaplanowaliśmy po nisku spać, ale nagie mięso na nagie ciało – znów Sexed. Wtedy zrobiliśmy sen. W godzinach porannych, naładować, staraliśmy dużo funkcji seksualnych przed wystąpieniem ponownie. Byłem ładny Carolyn za nauczanie mnie, że istniałoby pełno zabiegów, żeby uprawiać seks. Tyler miał wrócić do dachu tego jedynego popołudnia. Przedstawiali przez telefon w nocy, jednakże nie na długo. My mieliśmy niezwykły weekend razem oraz byliśmy zniszczeni.

Jason zniknął za treningu zespołu pływać zanim wstałem poniedziałek rano. Dziwiłam się, lub uważa zamiar nadal wkurzony kiedy zobaczył Tyler. Chyba byliby miłośnikami ponownie. Może Jason byłoby winić tylko mnie za ostatnie, co się stało.

“Dzień zajmujący, panie Brock,” zadzwonił głęboki głos Aleksandra, kiedy ujrzał mi dotrzeć do kuchni.

Oraz jęknął i spoczął na wyspie kuchennej.

“Noś siebie w tenże weekend?” zapytał z bieżącego jamajskiego brzucha śmiechu jego. “Osiągam czyste śniadanie dla was.”

Uniosłem jedno oko otwarte – Zaś nie zawsze łatwo obudzić się rano.

Alexander zachichotał i zaraz zmontować płytę dla mnie. Wszedł po wyspie, by ustawić płytkę i sok przede mną także oddał mój powrót rub. Pochylił się do mojego ucha. “Chcesz mi pomóc obudzić? Jestem niemało wiele wysokich jaj także ciężki kiełbasa dla ciebie.”

Oraz jęknął.

“Mogę wskazać ostatni rzeczy,” wyszeptał.

“Aleksander”, skarżył. “Ja po prostu obudziłem się. Idź uwodzić gospodyni”.

Alexander zaśmiał się i poklepał nogę. “Kocham moje kobiety mała i estetyczna, natomiast nie dbał o tym.” Wrócił po wyspie. “Widziałem mojego siostrzeńca Elias, wczoraj,” powiedział. “Napisałam mu o tobie. Mówi, pewna, że ​​wybiera cię poznać.”

“Czemu?” Zapytałam. “Czyli nie jesteś dwa dobre razem?”

Alexander brzucha roześmiał. “Otrzymujemy niezmiernie korzystni”, powiedział. “Ten facet może zapoznać się rzeczy, też.”

“Zastanawiam się, że nie poszedł zobaczyć Yankee za sztukę.”

“My,” powiedział. Potem otworzył mi rozmawiać o sztuce. Aleksander był dwadzieścia sześć lat w tym sezonie – wiem, gdyż jest dziesięć lat dalszy ode mnie – a był faktycznie w wysiłku.

Byłem z dala od kuchni Aleksandra na pamiątkę rano, wyczekując na Tyler zadzwonić po treningu pływania. Jason powrócił do zakładzie, unika mnie i poszedł. Tyler nie zadzwonił, oraz biorę też był leniwy. Natomiast w kryzysie zaczął określając go, jednakże jego mama mówi Tyler pomagał ciotkę z nieznanym ruchu.

Alexander mieszkały mój ukochany deser tej nocy i poznawał służąc zabierania z jeszcze mojego śniadania nowego dnia rano. Bez poważnie myśli – powolny przebudzeniu, pamiętaj – Poszedłem tam, przecież nic szorty snu, co nie było pełnia, co niezrozumiałe dla mnie. Kiedy śpisz naga, ciągnąc szorty wypoczynku istnieje niczym ubieranie się. Alexander widocznie dostał eyeful. Był w dowolnych spodenkach i koszulce wyspie – Nie regularnie ubierać się w grupie jednolity, aż czasie kolacji. W jakimkolwiek razie, dostał boner, widoczne poprzez jego szorty. Miał silne.

Jeśli kiedykolwiek chcesz przyjąć się do majtek gej chłopca, prowadząc mu intensywny korporację boner widać istnieć mało oczywiście toż silny jak coraz ręka na jego. Absolutnie nie widziałem dorosłego człowieka erekcji przed również na pewnie nie erekcji czarnego mężczyzny. Aleksander nie był zawieszony jak wybrane z ciemnych chłopaków znajdował w porno, lecz istniał miło zaopatrzony. Pomimo zrywając boner na rodzimą rękę, udawałam, iż nie interesuje. Tęskniłem Tylera, natomiast on był moim mężem. Nie wynosił pomysłu iść wkręcania wokół.